Okunma

Gmail’den Daha Fazlasını İsteyenlere


19 Nisan 2009 Pazar 05:30
Gmail’den Daha Fazlasını İsteyenlere

Bir e-posta yazarken “bunu kime göndersem acaba” diye düşündünüz mü hiç? Eğer düşündüyseniz, Gmail ekibi de sizi düşündü. Zira Gmail Labs‘e eklenen yeni “daha fazla alıcı önerme” özelliği, etkinleştirmeniz halinde yeni mesaj oluştururken, sıklıkla e-posta gönderdiğiniz kişileri tavsiye edebiliyor.

Nerelerde Kullanabilirsiniz?

Akıllara “kambersiz düğün olmaz” sözünü getiren bu özellik, örneğin size gelen eğlenceli e-postaları sürekli diğerlerine yönlendiren biriyseniz ya da şirket içi yazışmalarda sürekli müdürünüze CC geçmeniz gerekiyorsa oldukça işe yarayabilir.

:: En sık kime e-posta gönderirsiniz?

Bilgi İçin : Gmail Labs
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Gmail’den Daha Fazlasını İsteyenlere”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gmail herzaman en iyi

  2. SDN Okuru dedi ki:

    süperrr yaa

" Gmail’den Daha Fazlasını İsteyenlere konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail’den Daha Fazlasını İsteyenlere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail’den Daha Fazlasını İsteyenlere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "