Okunma

Gmail’i Windows İçinde Kullanın


06 Şubat 2009 Cuma 15:00
Gmail’i Windows İçinde Kullanın

Kişisel kullanım için ücretsiz bir araç olan Affixa, Gmail veya Yahoo! Mail hesaplarınızı Windows’a entegre ediyor. Bu sayede, örneğin herhangi bir belgeye sağ tıklayıp Gönder dediğinizde, Posta Alıcısı’nı seçerseniz, Affixa sizin için o dosyanın ekli bulunduğu bir Gmail taslağı açabiliyor.

Ücretsiz Sürüm Firefox’a

Firefox‘a iki eklenti kuran ve “mailto” bağlantılarını da destekleyen Affixa‘yı dilerseniz e-posta eklentilerini yönetebileceğiniz bir dosya sepeti olarak da kullanabilirsiniz.

Drop.io desteği bulunan Affixa, bu sayede büyük boyutlu(ya da çok sayıda) dosyayı internete yükleyerek, e-postanıza sadece bir bağlantı adresi eklemenizin yolunu açıyor.

Çoklu hesap açmak veya hangi tarayıcıyı kullanacağınızı seçmek gibi gelişmiş özellikler için ise, ödemeniz gereken bedel yıllık sadece 2 Euro.

:: Affixa’yı ücretsiz olarak indirin.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Affixa
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gmail’i Windows İçinde Kullanın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail’i Windows İçinde Kullanın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail’i Windows İçinde Kullanın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "