Okunma

GOBI 2016 Sağlam Adımlarla Geliyor


21 Mart 2016 Pazartesi 14:01
GOBI 2016 Sağlam Adımlarla Geliyor

İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü tarafından her sene düzenlenen “Uluslararası Öğrenci Zirvesi” GOBI, 10-13 Nisan 2016 tarihleri arasında İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisinde gerçekleşecek. Sekizincisi düzenlenecek olan GOBI’16, yurtdışı ve yurtiçinden katılımcıları ağırlayacak.

Genç profesyonellerin ve üniversite öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği GOBI (Global Opportunities in Business and Investment), çeşitli sektörlerden yöneticileri katılımcılarıyla bir araya getiriyor. Katılımcıların sertifika almaya hak kazandığı bu zirveye her sene Türkiye’den 900 öğrenci ve 30 farklı ülkeden çok sayıda öğrenci ilgi gösteriyor.

10 Nisan akşamı açılış gecesiyle başlayacak etkinlik, 11 Nisan’da girişimcilik üzerine panellerin yer aldığı programıyla devam edecek.

Katılımcılar, 12 Nisan gününde şirketlerinin kimliğinden uzaklaşacak konuşmacıların çeşitli konularda paylaşılmaya değer düşüncelerini dinleyecek. Zirvenin son gününde ise paneller dünyada önemi git gide artan inovasyon konusuna eğilecek.

GOBI 2016 katılımcıları

Burak Ertaş – Sahibinden.com CEO

Arda Kutsal – Webrazzi Kurucusu & CEO

Öğet Kantarcı – Gittigidiyor Genel müdürü

Lale Ergin – Borusan Holding Strateji, İş Geliştirme ve İnovasyon Başkanı

Candan Çorbacıoğlu – Amway Avrupa Kıdemli Bölge Müdürü

Murat Yeşildere – Egon Zehnder Yönetici Ortağı

Nilsen Altıntaş- TEB İnsan Kaynakları ve İnovasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Neyran Bahadırlı – Uber Türkiye Genel Müdürü

Esin İmer – BlaBlaCar Türkiye Ülke Müdürü

Güçlü Gökozan – buldumbuldum.com Kurucu & CEO

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GOBI 2016 Sağlam Adımlarla Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GOBI 2016 Sağlam Adımlarla Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GOBI 2016 Sağlam Adımlarla Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "