Okunma

God Of War 3’den Özel Fragman


13 Şubat 2010 Cumartesi 11:07
God Of War 3’den Özel Fragman

PlayStation‘a özel olarak hazırlanan God Of War serisi bir önceki oyunlarıyla, hatırı sayılır bir başarı yakalamıştı. Kratos adlı bir karakteri yönettiğimiz oyunda, özel olarak tasarlanmış dövüş sistemi bulunuyordu.

Yapımın en ilgi çekici yanı yönettiğimiz karakterin mitolojik Yunan tanrılarına karşı savaşmasıydı. Son 5 yıldan beri hayranları tarafından merakla beklenen God Of War 3 önümüzdeki ay raflardaki yerini alacak.

Sır gibi saklanan dövüşten ilk görüntüler

#http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/3455/t_godofwar3_chaoswillrise_v9ty.flv#

Şimdiye kadar yayınlanan videolarla görsel efekt şovu yapan oyunun daha şimdiden satış rekorları kırmasına kesin gözle bakılıyor. Yayınladığımız özel video da, yapımcı firmanın sır gibi gizlediği ölüm tanrısı Hades‘le dövüş dair birkaç kare de bulunuyor.

:: God of War 3’ü bekliyor musunuz? Sizce yapım ilk iki oyun kadar başarılı olabilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" God Of War 3’den Özel Fragman konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere God Of War 3’den Özel Fragman ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda God Of War 3’den Özel Fragman ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "