Okunma

God of War 4 mü Geliyor?


01 Kasım 2011 Salı 05:30
God of War 4 mü Geliyor?

Santa Monica Studios‘un dün verdiği bir iş ilanı, direkt olarak yeni bir God of War projesi üzerinde çalışacak insanları aradığını ortaya çıkarmış. Aşağıdaki ekran görüntüsünden de anlayabileceğiniz gibi, hemen işe başlamak üzere bir çizer aranıyor.

Yeni God of War oyununun konsept tasarımını yapacak bir çizer aradığı ortaya çıkan Santa Monica‘nın konu ile ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı henüz bilinmiyor. Fakat geçtiğimiz günlerde Official PlayStation Magazine UK‘in, Aralık sayısında çok önemli bir sürpriz ile karşımızda olacağını söylediğini hatırlarsınız.

Yani bir nevi bu büyük sürprizin, yeni God of War oyunu olacağı ihtimalleri de oldukça kuvvetlenmiş oldu. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

:: Kratos’un geri dönüşü nasıl olacak?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “God of War 4 mü Geliyor?”

  1. MrPerfect dedi ki:

    Uvv bu iyi haber ! Demekki oyuncular GoW istiyor, istiyoruz uleyn çabuk olsun lütfen

" God of War 4 mü Geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere God of War 4 mü Geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda God of War 4 mü Geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "