Okunma

God of War: Ascension için Yeni Mod


12 Temmuz 2013 Cuma 16:00
God of War: Ascension için Yeni Mod

Sony‘nin Playstation‘da ki en önemli serilerinden olan God of War‘ın son oyunu geçtiğimiz Mart ayında yayınlanmıştı. Diğer God of War oyunlarında olduğu gibi Santa Monica imzasıyla piyasaya sürülen yapım, Sony‘nin beklentilerini karşılamış olmasına rağmen, pek çok GoW hayranını tatmin edememişti.

Zira God of War 3‘te tanrılarla giriştiğimiz destansı mücadeleleri, sürükleyici hikaye yapısını, sürekli yüksek tutulan aksiyon dozajını göz önüne aldığımızda, God of War: Ascension bu unsurlar bakımından biraz sönük kalmıştı. God of War: Ascension‘u seriden üstün kılan en önemli farkı ise, yapımın çoklu oyuncu desteği sunmasıydı.

Sony, Playstation 3 için geliştirdiği son God of War oyunu olan Ascension‘dan desteğini ise henüz çekmiş değil. Oyunun çıkışı üzerinden 4 ay gibi bir zaman geçmiş olmasına rağmen Ascension için yayınlanan Bout of Honor modu bunun en büyük ispatı.

#//www.youtube.com/embed/yVxoEXo90vE?rel=0#

Oyunun 1.09 güncellemesi ile gelen Bout of Honor, 1v1 dövüşler yapabileceğimiz eğlenceli bir çoklu oyuncu modu. Bout of Honor‘la birlikte, Canyons of Kirra, Landing at Delos, Chamber of The Flame ve Streets of Sparta adında 4 farklı haritada Ascension’a dahil oluyor.

Bout of Honor için yayınlanan görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

:: En beğendiğiniz God of War oyunu hangisi?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" God of War: Ascension için Yeni Mod konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere God of War: Ascension için Yeni Mod ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda God of War: Ascension için Yeni Mod ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "