Okunma

God of War ne zaman geliyor?


06 Kasım 2017 Pazartesi 08:00
God of War ne zaman geliyor?

PlayStation 4‘ün en çok beklenen oyunlarından biri olan yeni God of War için yeni bir tanıtım videosu yayımlandı ve çıkış tarihi de ortaya çıktı. Görünüşe göre yapım 2018 yılının ilk aylarında piyasaya sürülecek.

God of War ve oğlu!

Paris Game Week kapsamında düzenlenen konferans içerisinde yayımlanan video, God of War hayranlarını üzecek derecede kısa olsa da, Kratos ve oğlunun nasıl bir uyum içerisinde olacağını gözler önüne sermeye çalışıyor denebilir.

Zira videoda oldukça kısa bir dövüş sekansına tanıklık ediyoruz ve bu esnada da Kratos hem oğluna ders veriyor hem de onun yardımıyla karşısındaki düşmanları yenmeyi başarıyor. Bu da oyun içerisinde yan karakter olarak Kratos’un oğlunun bir hayli aktif bir şekilde yer alacağını göstermiş oldu.

Ne yazık ki video bunun dışında herhangi bir bilgi içermiyor ama yazımızın başında da belirttiğimiz gibi en azından God of War’un önümüzdeki altı aylık süreç içerisinde piyasaya sürüleceğini öğrenmiş olduk. Sony’nin genel programına uygun hareket edilirse ve bir ertelenme yaşanmazsa, bu tarihin 2018 yılının Mart ayı olacağını da tahmin ettiğimizi belirtelim.

:: Yeni oyundan neler bekliyorsunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “God of War ne zaman geliyor?”

  1. Hasan Tunç dedi ki:

    Sony bomba gibi ***** güzel geçecek gibi 🙂

" God of War ne zaman geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere God of War ne zaman geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda God of War ne zaman geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "