Okunma

Google+ Abone Sayısını Artırıyor


23 Aralık 2011 Cuma 18:30
Google+ Abone Sayısını Artırıyor

Google’ın Facebook ile rekabet etmek için tasarladığı Google+ sosyal ağı üye sayısını her geçen gün artırıyor. Araştırma şirketi comScore’un verilerine göre sosyal ağ Kasım ayında 67 milyon aboneye ulaştı.

Bazıları için düşük bir rakam olan bu abone sayısı Facebook‘ta 792, Twitter’da 167, Linkedin‘de 94 ve MySpace‘de 61 milyon.

Temmuz ayında duyurusu yapılan Google+ sosyal ağı, Google’ın diğer servisleriyle entegrasyonunu geliştirirek üye sayısını hızla artırmıştı. Ancak sistemin diğer sosyal ağlara göre kapalı olması yüzünden eleştirilen alan Google, projesini geliştirmeyi sürdürüyor.

Daha önce Buzz ve Wave isimli iki farklı sosyal ağ denemesi de yapan Google pek başarılı olamımıştı.

:: Google+ üyeliğiniz var mı?
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google+ Abone Sayısını Artırıyor”

  1. Neutral dedi ki:

    Google+‘yı sevdim bana eski facebook’u hatırlatıyor Geliştirilse daha ilgi çekici hale gelebilir. Yani şu an da kullanılabilir ise gelecekte vaktinizi buna harcamak, saçmasapan facebook gibi boşa vakit harcamak gibi olmayacak. Fan sayfaları vb kısımlar ise google gibi çok sade tamam sedelikten yanalar ama insanlar kafaları karışmadan çeşitlilik ister böyle yerlerde.!

    Ayrıca Google+ kullananların yeri burası. SDN üyelerinin kendi hesapları
    http://forum.shiftdelete.net/tavsiye…ml#post2080666

" Google+ Abone Sayısını Artırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google+ Abone Sayısını Artırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google+ Abone Sayısını Artırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "