Okunma

4. Çeyrek Android’e Yarayacak


21 Eylül 2008 Pazar 10:57
4. Çeyrek Android’e Yarayacak

Yapılan analizler, Google Android mobil işletim sisteminin, sadece 2008’in son çeyreğinde 400 bin satış yakalayacağını öngörüyor. Tüm akıllı telefon pazarının yüzde 4‘üne denk gelen bu miktar, özellikle Google‘ın başarılı çıkışlar yapan benimsenmiş bir marka olmasına dayandırılıyor. Apple iPhone, Palm Treo ve RIM BlackBerry gibi cihazlarla baş edebilmesi için Google Android cihazların 200 dolar fiyat seviyesini koruması gerektiği belirtilirken, yılın son çeyreğinde Android‘in gövde gösterisini izleyeceğimizin de ipuçları veriliyor.

:: Google Android çıktığında rakip tanır mı?

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 4. Çeyrek Android’e Yarayacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 4. Çeyrek Android’e Yarayacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 4. Çeyrek Android’e Yarayacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "