Okunma

Google Aramaları İçin Kısayol


15 Mayıs 2009 Cuma 11:22
Google Aramaları İçin Kısayol

Google hayatımıza dahil olduğundan beri sanal dünyadaki alışkanlıklarımızı ciddi manada değiştirdi. Gücünün önü alınmaz bir hızla ilerleyen Google’ın başarısının ardında yatan önemli gerçeklerden bir tanesi de hiç şüphe yok kendini günün şartlarına göre yenilemesi.


Uygulama masaüstünüze Google çubuğu ekliyor

Google’ın yeniliklerinden bir tanesi de Symbian kullanıcılarını memnun edecek türden. Symbian cihazınızda küçük bir ekran açarak tarayıcınıza gitmeye ihtiyaç duymadan, doğrudan Google araması yapabiliyorsunuz.

Arama sonuçlarını “genel” yahut “mobil” olarak ayarlayabildiğiniz uygulama ile dilerseniz bölge ağırlıklı sonuçları da değiştirebiliyorsunuz.


OS9 Arayüzü ile uyumlu çalışıyor.

Symbian adına çok başarılı bulduğumuz uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmadığı için bu adresten indirmek mümkün olmuyor. Bunun için alternatif olarak buradaki linki kullanabilirsiniz.

:: Google’ın yadsınmaz liderliği mobilde de devam ediyor mu?

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Aramaları İçin Kısayol”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    kısa yolu nasıl yapıcaz bılmıorum shıft delete yazdm ama olmadı

" Google Aramaları İçin Kısayol konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Aramaları İçin Kısayol ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Aramaları İçin Kısayol ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "