Okunma

Google Asistan’a işlerimizi yaptırdık! (Video)


16 Mayıs 2019 Perşembe 21:36
Google Asistan’a işlerimizi yaptırdık! (Video)

Google Asistan hayatımız girdiğinde beri birçok konu ile gündeme geldi. Son yapılan açıklamalar ile daha da gelişeceği ortaya çıkan Google Asistan, şu anda bile oldukça kullanışlı. Biz de bu videoda Google Asistan ile neler yapılabilir ve hayatımıza nasıl etki ettirebiliriz sorusunun cevabına baktık!

Hayat kolaylaştıran Google Asistan soruları!

Google Asistan bir süredir Tükçe olarak karşımızda ve tüm Android telefonlarda kullanılabilir durumda. Milyonlarca kullanıcının ulaşabildiği kişisel asistan, bizlere birçok hizmet sunuyor. Telefonumuzda yaptığımız işleri kolaylaştırmanın yanı sıra, günlük hayattaki işlerimizi de kolaylaştıran Google Asistan ile neler yapılabilir, kullanımı ile hayatımıza nasıl etki edebilir buna videoda yakından bakıyoruz!

Google Asistan farklı özellikleri ile karşımızda!

Neredeyse tüm akıllı telefon kullanıcıları Google Asistan’ı duydu hatta kulandı. Apple‘ın kişisel asistanı Siri ile ciddi rakip olan Asistan, yapabildiği farklı özelliklerle karşımızda ve bu özellikleri hayatımızı daha da kolaylaştırmak üzere. Telefonun içerisindeki farklı işlemlerde, oldukça hızlı bir işlem vaad eden Asistan, günlük hayattaki işlemlerimizde de bilgi alırken Google sayesinde çok hızlı bir şekilde bilgilendirme yapabiliyor.

Google Asistan, her şeyi cevaplayabilir mi?

Google’dan aldığı güç sayesinde neredeyse tüm sorulara cevap veren Google Asistan, bazı sorularda da hiç beklenmedik cevaplar verebiliyor. Sizin için önemli olan bir işe, soruya veya işleme farklı öneriler sunan asistan, kullanımı alışkanlık haline getirilmesi durumunda gerçekten hızlı bir aracı.

Videomuzda bize eşlik eden Google Asistan destekli General Mobile GM 9 Pro‘yu satın almak için burayı ya da aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.
yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Google Asistan’a işlerimizi yaptırdık! (Video)”

 1. Anonim dedi ki:

  CEYD-A yerli asistanımızı da görmek isteriz

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ama eksik birşey var siriy sesli çağırabiliyosunuz özellikle araç kullanımında çok faydalı ama asistanda öyle bir şansın yok buda. Eksi bence

 3. Anonim dedi ki:

  Umarım CEYD-A yı da videolarınızda görürüz. Google Asistanın becerileri ile Siri nin Sohbet yapısını içine alan kayda değer bir uygulama

 4. Anonim dedi ki:

  Google Asistan’a, Siri gibi dokunmadan aktif edebiliyor muyuz? Video da bu bölüm yok, asistanla konuşursen google vs. bir yere basmıyor oralar kesilmiş mi anlamadım, anlayan yeşillendirsin.

  1. EMRULLAH dedi ki:

   Evet ayarlardan siri’ye ekle yaparsan Siri gibi oluyor. Ayrıca ok google yi de değiştirip başka bir çağırma ismi verebilirsin

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Keşke Ceyd-a uygulamasını da bir videoda bahsetseniz milyonlarca kullanıcısı var.

 6. Anonim dedi ki:

  Bu eleman kaliteli işler çıkarıyor. Ayrıca montajlar videoya renk katmış

" Google Asistan’a işlerimizi yaptırdık! (Video) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Asistan’a işlerimizi yaptırdık! (Video) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Asistan’a işlerimizi yaptırdık! (Video) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "