Okunma

Google Yatırımcılığa Soyundu


31 Mart 2009 Salı 10:14
Google Yatırımcılığa Soyundu

Kriz Çince’de iki anlama gelir; biri tehlike, diğeri fırsat diyenleri onayladığını kanıtlamak isteyen Google, gelecek vaadeden projeleri desteklemek için Google Ventures‘ı devreye aldı. Dün itibariyle tüzel hayatına başlayan Google Ventures, başlangıç seviyesindeki projelerin büyümelerine yardımcı olacak.


Google, Ventures ile geleceği parlak işlere yatırım yapacak.

Ventures’da ele alınacak konular arasında internet ilk sırayı alırken, yazılım, çevreci teknolojiler, bioteknoloji ve sağlık interneti takip ediyor. Google, Ventures ile ortada iyi bir ‘iş’ varsa boş durmayacağını, bu sektörler dışındakilere de destek olabileceğini açıklıyor.

:: Google Ventures’a sunabileceğiniz çalışmalarınız var mı?

Bilgi için: Google Ventures
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Yatırımcılığa Soyundu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Yatırımcılığa Soyundu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Yatırımcılığa Soyundu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "