Okunma

Google Bu Kez Tutturamadı


22 Ocak 2009 Perşembe 06:30
Google Bu Kez Tutturamadı

İnternet üzerinde sattığı reklamlarla paraya para demeyen Google, aynı istikrarı basılı yayınlarda gösteremedi. Şirketin iki yıl kadar önce açtığı Print Ads adlı reklam kolu, Google adını içermesi nedeniyle The Washington Post‘tan The New York Times‘a kadar bazı önemli müşteriler kazanmış olsa da, beklentileri karşılayamadığı gerekçesiyle kapatılıyor.

Beklenen Etki Oluşturulamadı

Google’ın açık artırma yoluyla sattığı reklamlar, 28 Şubat‘ta son bulacak. Google Print Ads Yöneticisi Spencer Spinnell‘ın konuyla ilgili yorumu ise, “Print Ads’ın gazeteler için yeni bir gelir kapısı sağlayacağını ve müşterilere daha uygun reklamlar sunacağını ummuştuk. Ancak ürün, bizim ve iş ortaklarımızın beklediği etkiyi yaratmadı.” şeklinde oldu.

:: Google reklamlarını gazete görmek nasıl olurdu?

Bilgi İçin : Google Print Ads
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Bu Kez Tutturamadı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Her yaptıkları işte de başarılı olmasınlar… İyi olmuş:)

" Google Bu Kez Tutturamadı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Bu Kez Tutturamadı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Bu Kez Tutturamadı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "