Google Cloud Day etkinliğinde teknolojiye yön veren yenilikler konuşuldu


21 Aralık 2018 Cuma 17:20
Google Cloud Day etkinliğinde teknolojiye yön veren yenilikler konuşuldu

Google Cloud Day İstanbul etkinliği 19 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Büyük ilgili gören etkinlikte, birçok farklı sektörden çok sayıda işletmenin yöneticileri, Google iş ortakları ve Google Cloud yetkililerinin katılımıyla; teknoloji dünyasına yön veren yenilikler, verinin bilgiye dönüştürülmesi ve çalışma kültürünü dönüştürme temalarına odaklanan, vizyoner, stratejik ve teknik oturumlar düzenlendi.

TechInside’ın yer verdiği etkinlikte, yöneticiler, iş ortakları, geliştiriciler ve BT alanındaki profesyonelleri bulutun geleceğini konuşmak amacıyla bir araya geldi.

Google Cloud Day İstanbul dijital dönüşümü gözler önüne serdi

Google Cloud CTO Ofisi Finansal Servisler Teknik Direktörü olarak görev yapan Ülkü Rowe bulut platformunun avantajlarını anlattığı konuşmasında bulutun bütün endüstrileri değiştirdiğini, teknolojiye erişimi demokratikleştirdiğini vurguladı ve eskiden sadece büyük ölçekli şirketlerin sahip olduğu avantajları artık işini geliştirmek, müşteri memnuniyetini artırmak, veriyi değerlendirmek isteyen herkesin kolayca kullanabildiğini belirtti.

Etkinlikte, bir zamanlar buluta geçmede bir çekince olarak ifade edilen güvenliğin artık bulut platformuna geçmek için en güçlü motivasyonlardan biri olduğu da vurgulandı.

Coca Cola İçecek, Met Global ve Kale Grubu’nun Google bulut teknolojisi ile yaşadıkları dönüşümü paylaştığı etkinlikte, katılımcılar Google Cloud Platformu iş ortaklarının örnek uygulamalarını yakından görme olanağı buldu.

Etkinlikte, “Açık Mimariler ile Hibrit Bulut Stratejileri”, “Yüksek Devamlılık ve Ölçeklenebilirlik için Google Cloud Platformu”, “Google Cloud Platform ile Verinizi Koruyun ve Güvende Tutun”, “Güvenli ve yaratıcı çalışma ortamları için GSuite”, “IoT, Makine Öğrenmesi,” “Sunucusuz Dünyada Uçtan Uca Uygulama Geliştirme” ve “Big Data’yı Baştan Düşünmek” başlıkları altında düzenlenen oturumları katılımcılar ilgiyle izledi.

Etkinlikte ayrıca Google Cloud Teknoloji İş Ortaklığı Programı ve programın katılımcılara sağladığı avantajlar hakkında bilgiler verildi.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Cloud Day etkinliğinde teknolojiye yön veren yenilikler konuşuldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Cloud Day etkinliğinde teknolojiye yön veren yenilikler konuşuldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Cloud Day etkinliğinde teknolojiye yön veren yenilikler konuşuldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  2. 2 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  3. 3 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  4. 4 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  5. 5 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  6. 6 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
  7. 7 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
  8. 8 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası
  9. 9 Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama! Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama!
  10. 10 Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk) Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk)