Google Dijital Türkiye platformu milyonlara ulaşacak


22 Ekim 2020 Perşembe 18:01
Google Dijital Türkiye platformu milyonlara ulaşacak

Google yeni projesiyle Türkiye’de tam 1.5 milyon birey ve işletmeye ücretsiz olarak araç ve çözümler sunacak, dijital dünyanın fırsatlarıyla büyümesine destek olacak. Google Dijital Türkiye platformu ilişkin detaylar haberimizde…

Platformda yer alan araçlardan Grow My Store; dijital pazarlama kampanyalarını daha etkin yürütmek, kolay erişilebilmek, uzaktan sipariş alıp teslimat yapmak gibi konularda ihtiyaç duydukları rehberliği ücretsiz olarak sunuyor.

Google ve IdeaSoft’tan KOBİ’lere destek

KOBİ’lere de destek veren Google Türkiye, IdeaSoft ile özel bir işbirliğine giderek, işletmelere ihtiyaç duydukları tüm özelliklere sahip anahtar teslim e-ticaret sitelerini 24 saat içinde kolayca oluşturabilmeleri için bir paket sunuyor. KOBİ’ler bu olanaklar sayesinde e-ticaret sitelerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde inşa etme fırsatı yakalamakla kalmıyor, Türkiye’nin en büyük online pazaryerlerinde indirimli komisyon oranları ile yer alma ayrıcalığına da sahip oluyor.

google dijital türkiye platformu

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Google Türkiye Pazarlama Lideri Işıl Heves, “Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ‘yeni normal’ koşullarında büyümenin ve rekabetçiliğin yolu, dijitale yönelmekten geçiyor. Dijitalle güçlenmek isteyen herkesin ihtiyaç duyduğu tüm araç ve çözümlere tek noktadan erişebilecekleri Google Dijital Türkiye platformunu işte bu hareketle hayata geçirdik. Amacımız, KOBİ’ler başta olmak üzere tüm işletmelere ve girişimcilere, ücretsiz fırsatlar, eğitimler ve ürün destekleri sunarak dijitalleşmelerine destek olmak.” dedi.

Google tarafından ücretsiz sunulan Dijital Atölye de işletme sahiplerine ve çalışanlara olanaklar sunuyor. İşletme ve bireylere, online dünyada dijital varlık oluşturmak, e-ticareti etkin kullanmak, online güvenliği sağlamak, potansiyel müşterilere ulaşmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri ücretsiz olarak sunuyor. Bir işletmeyi internette başarılı bir şekilde büyütmek için gereken kritik bilgi ve yetkinliklere sahip olmak isteyenlere de destek veriliyor. Dijital Atölye’ye kaydolup eğitimleri tamamladıklarında bu alandaki yetkinliklerini belgeleyen bir sertifikanın da sahibi oluyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Dijital Türkiye platformu milyonlara ulaşacak”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  huawei bir yandan Google bir yandan yatırım üstüne yatırım alıyoruz dijital dünya için neden böyle oldu şimdi vergileri görünce huawei ile google türkiye üzerinde gizli bir plan mı dönüyor anlamadık

" Google Dijital Türkiye platformu milyonlara ulaşacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Dijital Türkiye platformu milyonlara ulaşacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Dijital Türkiye platformu milyonlara ulaşacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
 2. 2 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
 3. 3 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
 4. 4 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
 5. 5 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
 6. 6 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
 7. 7 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
 8. 8 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 9. 9 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 10. 10 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!