Okunma

Google Docs’a Yeni Özellikler Geldi!


17 Kasım 2010 Çarşamba 15:10
Google Docs’a Yeni Özellikler Geldi!

Başarılı teknoloji firması Google, çevrimiçi döküman depolama ve paylaşım sitesi Docs’u geliştirmeye devam ediyor. İnternet dünyasında bu alanda önemli rakiplere sahip olan Docs, Google hesabı olan kullanıcıların derdine derman olmanın yanı sıra, sırf verdiği hizmet sayesinde de önemli bir grup insanı Google bünyesine katıyor.

 

 

Google Buzz’un aksine Google Docs’un sahip olduğu veriler firmayı sevindirmeye devam ederken, bir takım yenilikleri de bünyesine katmaya devam ediyor. Son olarak Google, Docs platformuna “yazım yanlışını otomatik düzeltme” özelliğini, denklem editöründe LaTex kısayolları özelliğini ve spreadsheet hücrelerine görsel atama özelliğini ekledi.

LaTex, özellikle sayısal veriler ile ilgilenen kullanıcıları kendisine çekerken, yazım yanlışını otomatik düzeltme özelliği hemen hemen tüm Google Docs kullanıcılarının işlerini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

:: Google Docs kullanıyor musunuz? Bu servisten memnun musunuz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Docs’a Yeni Özellikler Geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Docs’a Yeni Özellikler Geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Docs’a Yeni Özellikler Geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "