Google Finans hizmetini güncellediğini açıkladı


10 Eylül 2020 Perşembe 08:56
Google Finans hizmetini güncellediğini açıkladı

Techinside’ın haberine göre Google Finans hizmetini güncellediğini açıkladı. Google güncelleme ile yatırımcıların güncel verilere, anlık gelişmelere ve haberlere daha rahat erişebilmesini, kendi filtreleri ile odaklandıkları konulardan kurgular oluşturabilmelerini sağlayacak.

Google Finans daha erişilebilir hale geliyor

Yatırım denildiğinde akla gelen birçok soru var: Hisse senetleri hakkında nereden bilgi alabilirim? Yatırım yapmadan önce hangi metriklere ve istatistiklere bakmalıyım? Hisse senetlerim diğerlerine göre nasıl performans gösteriyor? Doğru bilgiyi bulmak zor olabilir ve hatta onu anlamlandırmak daha da zor olabilir. Daha bilinçli yatırım kararları vermeniz için ilgilendiğiniz hisse senetleri, piyasa trendleri ve ilgili haberleri kolayca bulmanıza yardımcı olmak için Google, Finans uygulamasını hem masaüstü hem de mobil platformlarda yenilediğini duyuruyor.

Bilinçli yatırım kararları vermek için finansal hareketleri doğru okumanız gerekiyor. Google da bu noktada kullanıcılarının bilgilerini kendilerine uygun şekilde filtreleyebilip, diledikleri gibi karşılaştırma yapabilmelerini mümkün kılıyor. Örneğin, takip ettiğiniz hisse senetlerini gruplayabilir ve ilgili haberleri, istatistikleri ve kazanç ayrıntılarını bulmanıza yardımcı olacak kendi “İzleme Listeleriniz“i oluşturabiliyorsunuz, böylece hisse senedi hareketleri hakkında daha fazla bilgi sahibi oluyorsunuz. Ayrıca olup bitenlerden haberdar olmak için şirket etkinliklerini ve kazanç aramalarını doğrudan Google Takvim’e ekleyebiliyorsunuz.

 

Ayrıca Google yeni güncellemesi ile finans alanındaki karmaşık terimleri açıklayacağı, kimi finansal değişkenlerinin nasıl hesaplandığı noktasında yol gösterici olacak bir rehber özelliğini de Google Finans uygulaması ile kullanıcıları ile buluşturuyor.

Saniyelerin büyük önem taşıdığı finans dünyasında Google gibi bir veri devinin faaliyet göstermesi önemli bir imkan. Anlık verilerle finans alanında kullanıcısının yanında olacak Google Finans’ın bu en yeni versiyon ile önümüzdeki haftalarda ABD pazarında kullanıma açılması bekleniyor. Bölgemize ve diğer coğrafyalara ne zaman geleceğine dairse net bir yanıt verilmiyor.
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

allah belanı vere google

" Google Finans hizmetini güncellediğini açıkladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Finans hizmetini güncellediğini açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Finans hizmetini güncellediğini açıkladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  2. 2 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  3. 3 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  4. 4 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  5. 5 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  6. 6 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  7. 7 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  8. 8 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  9. 9 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  10. 10 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi