Okunma

Google for Work Nedir?


03 Eylül 2014 Çarşamba 06:30
Google for Work Nedir?

Google’ın söylediğine bakılırsa, Fortune 500 şirketlerinin yüzde 60’ı kendisinin kurumsal bulut uygulamaları, bugüne kadar adı Google for Enterprise olan ürünleri için aktif olarak ödeme yapıyor. Ancak bu payı korumak ve genişletmek için yenilikçi fikirler gerekiyor.

İlk aşama olarak Google, bugüne kadar ismi Google for Enterprise olan kurumsal ürünlerinde yeni bir isim kullanma kararı aldı: Google for Work, yani İş için Google. Bu tercihin, yeni ürün tanıtımları ve yeni özelliklerle ilgili kurulan iletişimdeki değişimin ilk adımı olduğunu belirten Google for Work Yöneticisi Amit Singh, bundan böyle kurumsal kategorideki tüm ürünlerin sonunda Google for Work eki olacağını açıkladı.

Snapchat ve Secret‘ı kendi bulut platformlarına ekleyerek bulut işinde ciddi olduklarını belirten Google, bu alanda en büyük rakipleri olan Amazon Web Servisleri‘ne (AWS) de meydan okuyor. 25 kişillik bir çekirdek ekiple başlayan Google’ın kurumsal ürünler iş kolu, bugün binlerce kişilik personelle çalışıyor. Tabii yaşanan son saldırılar ile büyük darbe alan bulut servislerinin bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği belirsizliğini koruyor.

:: Google ürünlerini iş hayatında kullanıyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Google for Work Nedir?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    snapchat ile bu konunun ne alakası var erhan

  2. SDN Okuru dedi ki:

    açıklama nerde

  3. SDN Okuru dedi ki:

    çok açıklamışsın bu kadar yormamalısın kendini.

" Google for Work Nedir? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google for Work Nedir? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google for Work Nedir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "