Google Fotoğraflar için beklenen özellik geliyor!


20 Haziran 2020 Cumartesi 23:31
Google Fotoğraflar için beklenen özellik geliyor!

28 Mayıs 2015 tarihinde piyasaya sürülen Google Fotoğraflar, profil fotoğrafı değiştirme sistemi üzerinde çalışıyor. Arama motoru devinin fotoğraf ve video paylaşım hizmeti birçok kullanıcının beklediği özelliğe kavuşmak üzere.

Google Fotoğraflar profil fotoğrafı değiştirme sistemini yeniliyor

iOS ve Android uygulamalarında denenen yenilikleri ortaya çıkarması ile bilinen Jane Wong, yeni bir iddia ile karşımıza çıktı. Wong, bu uygulamanın Google hesabında bulunan profil fotoğrafını değiştirebildiğini tespit etti.

Bu yeniliğin ne zaman hayata geçirileceği hakkında bir bilgiye sahip olmadığını söyleyen Wong, kendisine ait olan Twitter hesabından şunu söyledi: “Uygulamada kendi adınızı aradığınız zaman karşınıza “Profil Fotoğrafını Ayarla” seçeneği çıkıyor.

Google Fotoğraf profil fotoğrafı değiştirme

Henüz bütün kullanıcılara açık olmayan bu özellik, Google Fotoğraflar’ın işlevselliğini artıracak. Artık bu yazılımı kullanarak iş yapmak daha da kolaylaşacak. Bazı kullanıcılar ise bu yeniliğin çok da gerekli olmadığını düşünüyor.

Günümüzde Google hesabı için kullanılan profil fotoğrafını değiştirmek elbette zor değil. Zira bu işlem Google’ın desteklediği herhangi bir siteden, Gmail gibi, yapılabiliyor. Google Fotoğraflar ise internet tarayıcılarına ayrılan süreyi kısaltmayı hedefliyor.

Google Fotoğraflar

Bu güncellemenin hayata geçmesi ile birlikte Google’da kullanılan profil fotoğrafını değiştirmenin yeni bir yolu daha olacak. Bu bağlamda Google hesabınızın fotoğrafını değiştirmek için adınızı aratmanız ve ilgili butona tıklamanız yeterli olacak.

Google Fotoğraflar, profil fotoğrafı değiştirme sistemini daha önce yenileyecekti ancak alınan bazı erteleme kararları bu sistemin de gecikmesine neden oldu. Siz bu özellik hakkında neler düşünüyorsunuz?
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Çok faydalı bir yazı olmuş. Hakkı abinin tavsiyesi ile tiklamadim ve okumak zorunda kalmadım.

" Google Fotoğraflar için beklenen özellik geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Fotoğraflar için beklenen özellik geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Fotoğraflar için beklenen özellik geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  2. 2 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  3. 3 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  4. 4 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  5. 5 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  6. 6 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  7. 7 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  8. 8 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  9. 9 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  10. 10 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!