Okunma

Google’dan Yeni Arama Şekli


21 Aralık 2008 Pazar 14:03
Google’dan Yeni Arama Şekli

Google’ın Görsel Arama servisi yenilendi. Artık Google aramalarını içeriğe göre süzmek de mümkün. Tek yapmanız gereken, arama sonuçlarında boyut seçeneğinin altındaki “Herhangi bir içerik” yazan kutudan ihtiyacınız olan fotoğraf türünü belirlemek. Şimdilik haber içeriği, yüzler ve fotoğraf içeriği şeklinde üç farklı filtreye tabi tutulabilen görsel arama sonuçları, ihtiyacınız olan görsel materyallere çok daha kolay ulaşmanızı sağlayacak gibi görünüyor.

:: Google görsel arama sonuçları işinizi görüyor mu?

Bilgi İçin : Google Görsel Arama
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’dan Yeni Arama Şekli konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan Yeni Arama Şekli ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan Yeni Arama Şekli ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "