Okunma

Google Hangouts kullanıcılarını sevindiren haber


21 Ağustos 2019 Çarşamba 23:30
Google Hangouts kullanıcılarını sevindiren haber

Google’ın 6 yıl önce iletişim adına sahaya sürdüğü bir uygulama olan Hangouts, ömrünü tamamlamak üzere. 2018 yılında 2020’ye kadar yaşayacağı belirtilen yazılımın son kullanma tarihi net değildi. Bu tarih, daha sonra 2019’un Ekim ayına çekildi ve şimdi tekrar değişti.

Google Hangouts uygulaması Haziran 2020’ye kadar çalışacak

Kurumsal müşterilere hitap eden, bulut tabanlı hizmeti sunan ve işletmelerin iş planlarını bir çatı altında toplayan G Suits’in bir parçası olan Hangouts için bir açıklama yapıldı. Google tarafından yapılan açıklamada, Hangouts kullanıcılarının Ekim ayı için endişelenmemeleri gerektiği belirtildi.

google hangouts uygulaması

G Suite müşterileri Google’dan daha fazla zaman talep ettiler. Bu talebi olumlu karşılayan arama motoru şirketi, klasik sürüm hizmetinin en az Haziran 2020’ye kadar devam edeceğini açıkladı. Klasik sürüm, zamanı geldiğinde yerini Hangouts Chat sürümüne bırakacak.

google hangouts

Yetkililer, alışılan klasik sürümden yeni sürüme geçiş sürecini yumuşak bir şekilde yöneteceğini açıkladı. Buna ek olarak Hangouts Chat uygulamasının özelliklerinde neler olacak:

—Gmail ile entegrasyon

—Harici kullanıcılarla sohbet

— Gelişmiş görüntülü arama deneyimi

— Google Voice ile arama yapma
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google Hangouts kullanıcılarını sevindiren haber”

  1. Anonim dedi ki:

    Bu programı kullanan mı? Yokmuş ki kaldırılıyor… Boşuna iş emek zaman ve para israfı Google için

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Hiç bir zaman kullanmadığım yeni aldığım şuan kullanmakta olduğum telefondan bile kaldırdığım uygulamalardan birisi

" Google Hangouts kullanıcılarını sevindiren haber konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Hangouts kullanıcılarını sevindiren haber ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Hangouts kullanıcılarını sevindiren haber ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "