Google I/O 2018 Canlı yayın!


08 Mayıs 2018 Salı 19:50
Google I/O 2018 Canlı yayın!

Google, Türkiye saatiyle 8:00 PM‘de (20:00) düzenleyeceği konferans ile en yeni teknolojilerini bizlere tanıtacak. Biz de ShiftDelete.Net ekibi olarak, hem San Francisco‘daki etkinlik alanından hem de SDN stüdyolarından sizlere Google I/O 2018 canlı yayın etkinliğini aktaracağız. 

SDN Google I/O 2018 canlı yayını saat 19:45’te başlayacak!

Android P kod isimli yeni işletim sisteminin detayları, Wear OS‘un yeni versiyonuna dair detaylar, Google NewsMaterial Design üzerindeki geliştirmeler, Google Asistan ve çok daha fazlası bu etkinlikte açıklanacak.

Google I/O 2018 Canlı yayın başlıyor!

Etkinlikte 2015 yılından bu yana CEO’luk görevini yürüten Sundar Pichai sahne alacak. Google’ın en yeni gelişmelerini bizlere aktaracak. Biz de hem canlı bağlantılar hem de yorumlarımızla karşınızda olacağız.

Yapay Zeka duyuruları yapılabilir!

Son yılların en çok konuşulan konularının başında yapay zeka var. Bu konuda da, Google I/O canlı yayın sırasında bu konuda da gelişmeler olabilir. Google, yapay zekanın, şirketin geleceğinin gizli sosu olacağını düşünüyor.

Google Assistant ile sesli ve yazılı etkileşim, Google Translate ile yazı ve nesne üzerinden tanımlama yaparak çeviri elde edebilme, google Lens ile nesne ve görüntü tanımlayabilme gibi özellikler çok daha işlevsel hale getiriliyor.

DeepMind araştırma şirketi ve Waymo otonom araç birimlerinin alınması gibi çalışmalar, yapay zeka için yapılan hamleler arasında. I/O etkinliğinde, tüketici ve geliştirici odaklı duyurular yapılabilir. Bunların başında, Google Lens güncellemeleri geliyor.

TensorFlow platformu ve Tensor Processing Unit birimleri hakkında da yenilikler anlatılabilir. Bu iki birim ve teknoloji, Google’ın yapay zeka eğitim sistemlerinin merkezinde yer alıyor. Yeni bir ürün yerine, hazırda olan teknolojilerdeki yenilikler anlatılabilir!
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google I/O 2018 Canlı yayın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google I/O 2018 Canlı yayın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google I/O 2018 Canlı yayın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  2. 2 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  3. 3 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  4. 4 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  5. 5 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  6. 6 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  7. 7 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  8. 8 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
  9. 9 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  10. 10 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!