Okunma

Google I/O 2019’da neler duyurulacak?


05 Mayıs 2019 Pazar 00:00

Android TV

Bazı yeni söylentilere göre, Google yeni etkinlikte güncellenmiş bir Android TV ile karşımıza çıkacak. Bu güncellemenin detayları şu an için belli değil. Ancak sistem arayüzünün daha modern ve yeni bir tasarıma kavuşturulması bekleniyor. Bu noktada Samsung ve LG‘nin gerisinde kalan şirket, bu yeniliklerle rekabeti daha güçlü bir hale getirebilir.

Google Asistan desteği ile birlikte son yıllardaki en büyük güncellemeyi alan Android TV’ler, başka ne gibi yeniliklerle karşımıza çıkabilir sorusunun cevabını şu an için bilmiyoruz. Ancak ilerleyen günlerde öğreneceğimiz düşünülüyor.

Ayrıca daha pek çok şey!

Google tarafından düzenlenen I/O, genelde şirketin ilgilendiği her alanla ilgili duyurular ve yenilikler barındırıyor. Bu nedenle diğer alanlarda ve kategorilerde de çok büyük duyurularla karşılaşmamız mümkün olabilir. Bu noktada özellikle yapay zeka konusunda bir atılım bekleniyor. Google Asistan ve ardından Duplex ile çıtayı oldukça yükselten şirket, pek çok alanda yapay zekayı aktif olarak kullanacaktır. Bunlarla birlikte Chrome ve Chrome OS‘da da güncellemeler ile karşılaşmamız mümkün.

Tekrardan söylemiş olalım, Google I/O 2019 etkinliği 7-9 Mayıs tarihleri arasında Kaliforniya‘da düzenlenecek. Sizin bu etkinlikten beklentileriniz neler? Nelerle karşılaşacağımızı düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google I/O 2019’da neler duyurulacak?”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Pixel 9xl tanitilabilir

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Galaxy J8 Android 9 geldi şimdi şov zamanı …

" Google I/O 2019’da neler duyurulacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google I/O 2019’da neler duyurulacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google I/O 2019’da neler duyurulacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "