Google I/O’da Türk geliştiriciler ile konuştuk (vLog)


14 Mayıs 2019 Salı 12:05
Google I/O’da Türk geliştiriciler ile konuştuk (vLog)

Google her yıl düzenlediği geliştirici etkinliğiyle dünyanın birçok yerinden geliştiricileri bir araya getiriyor. Bu yıl da Google I/O 2019 etkinliği kapılarını açtı. Biz de ShiftDelete.Net olarak bu etkinliği yerinde takip etti. Tüm gelişmeleri sizlere aktardığımız etkinlikte Türk geliştiriciler ile de bir araya geldik. Google geliştiricisi Türkler ile çektiğimiz bu eğlenceli vLog’umuzda sizleri onlarla tanıştırıyor.

Türk geliştiriciler ile sohbet ettik

Severek kullandığımız uygulamalar, platformlar gelecek yıl nasıl olacak? Etkinlikte bu sorunun cevabını aldık. Etkinliğin ana misafiri ise tabii ki geliştiricilerdi. Amerika’dan sonra en fazla katılım sağlayan ülkeler arasında Türkiye yer aldı. Biz de videomuzda bu etkinliğe katılan Türk geliştiricilerle bir araya geldi.

İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri keyifli vLog’umuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Geliştirici olmak önemli bir fırsat. Google da bu alanda ilerlemek isteyen, kariyerini bu alanda geliştirmek isteyenler için birçok seçenek sunuyor. Geliştirici topluluklarına katılmak hem bireysel hem de toplumsal anlamda önemli faydalar sağlıyor. Google da bu konuda önemli destekleriyle öne çıkıyor. Geliştirici öğrenci kulüplerine destek olan şirket aynı zamanda I/O etkinlikleriyle de geliştiricileri bir araya getiriyor. Teknoloji devi aynı zamanda yıl içinde düzenlediği programlarla da geliştiricileri destekliyor.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google I/O’da Türk geliştiriciler ile konuştuk (vLog)”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Bide googlenin merkezinde çalışan türkler var onuda haber yapın

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Çucuklar zehir zehir, maşşallah…

" Google I/O’da Türk geliştiriciler ile konuştuk (vLog) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google I/O’da Türk geliştiriciler ile konuştuk (vLog) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google I/O’da Türk geliştiriciler ile konuştuk (vLog) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "