Okunma

Google İran’a El Attı!


22 Haziran 2009 Pazartesi 07:23
Google İran’a El Attı!

Bugüne kadar özel günlerdeki logolar ve doğal afetler karşısında jet hızıyla hazırladığı servislerle dikkat çeken Google, bu sefer de İran‘daki karmaşaya el attı. Dünyanın ilgi odağı olan İran’daki gelişmelere kayıtsız kalmayan Google, web sayfası çeviri servisi Google Translate’in Farsça‘sını yayınladı.

Derin Google mı?

YouTube ve diğer servislerle birlikte, spikerlerin dünyaya dertlerini daha kolay anlatmaları için Google Translate’e Farsça desteği eklediklerini açıklayan Google’ın, yeni servisini tam da işlerin karıştığı ve tüm istihbarat teşkilatlarının alarm durumuna geçtiği bir dönemde yayınlaması, akıllarda soru işaretleri oluşmasına neden oluyor.

:: Konuyla ilgili komplo teorilerini forumda paylaşıyoruz.

Bilgi İçin : Google Translate
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Google İran’a El Attı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  google’n gercek yüzü……….

 2. SDN Okuru dedi ki:

  tesadüftür canım tesadüf

 3. SDN Okuru dedi ki:

  google yavaş yavaş dişini göstermeye başlıyor..

 4. SDN Okuru dedi ki:

  cia veya mossad istemiştir googledan 🙂 eleman yetiştircek vakitleri olmadı herhalde 🙂

" Google İran’a El Attı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google İran’a El Attı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google İran’a El Attı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "