Okunma

Google Kapasiteyi Büyütüyor!


02 Ekim 2009 Cuma 06:36
Google Kapasiteyi Büyütüyor!

Google ilginç işler yapmaya devam ediyor. Firmanın Google Video adını verdiği video izleme sitesine rağmen, YouTube‘u satın alması ve Google Video‘ya olan desteğini kesmemesi, tüm dünya tarafından ilginç bulunmuştu. Google, video sitesine verdiği desteği kesmediği gibi, siteyi geliştirmeye devam ediyor. Son olarak Google Video‘da, video yüklemek için üst sınır 16GB‘a çıkarıldı.

YouTube gibi anlık paylaşımlardan çok, piyasada bulunmayan belgeseller, kısa filmler yayınlayan Google Video, bu bağlamda YouTube‘a bir alternatif değil, farklı konsepte sahip bir site olmayı istiyor gibi. Google’ın Google Video’ya olan desteğini kesmeyeceğinden (Microsoft’un SoapBox için yaptığı gibi) emin olan kullanıcılar, bu tür videolarını da Google Video’ya yüklemeye devam ediyor.

:: Google Video’yu kullanıyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Kapasiteyi Büyütüyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    google video ya kim nasıl video yükleyebiliyor bir anlatırsanız sevinirim. neredeyse 6 aydan fazladır ***** adresine video yüklenmiyor.

" Google Kapasiteyi Büyütüyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Kapasiteyi Büyütüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Kapasiteyi Büyütüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "