Okunma

Google’da Kitap Arayın


23 Eylül 2008 Salı 08:08
Google’da Kitap Arayın

Kitap Arama servisine gömülebilir ön izleme olanağı sunan Google, bu sayede araştırılan kitaplarla ilgili daha derin ön bilgi alınmasını sağlarken, kitap satıcılarının da ürünlerini daha iyi tanıtmasına olanak tanıyor. Amazon‘un 2003’ten beri kullandığı gömülebilir ön izlemeler, Google Kitap Arama sayesinde artık her satıcı tarafından ücretsiz kullanılabilecek.

Books-A-Million, Blackwell, A1Books, Liberia Norma gibi birçok uluslararası kitap mağazasının yanı sıra, Teksas Üniversitesi ve Kaliforniya Üniversitesi okul kütüphaneleri de kitap ön izlemelerini sitelerine eklemek için sıraya girmiş durumda. Bakalım ülkemizde hangi satıcılar bu yöntemi kullanacak.

:: Online kitap satın alıyor musunuz?

Bilgi İçin: Google Kitap Arama
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’da Kitap Arayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’da Kitap Arayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’da Kitap Arayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "