Okunma

Google Knol Ne Alemde?


18 Ocak 2009 Pazar 12:22
Google Knol Ne Alemde?

İlk çıktığında Wikipedia‘ya rakip gösterilen, ancak kullanım şekliyle Ekşi Sözlük‘ü de andıran Google Knol servisine 5 ayda 100.000 “knol”(Ekşi Sözlük’teki entry gibi) girişi yapıldı. Kullanımı gayet kolay ve erişilebilir olduğundan, Google hesabına sahip olanların uzun mesafe motosiklet kullanımından, sinüs enfeksiyonlarına kadar birçok farklı konuda içeriğin toplandığı Google Knol servisine, dünyanın dört bir yanından her gün başlık eklenmeye devam ediliyor.

Siz de Hemen Katılın

Sizin de Google hesabınız varsa(ki şu zamanda olmaması pek mümkün değil), Knol sayfasına girerek Write a Knol tuşuna tıklayıp kendi bilgilerinizi dünyanın geri kalanı ile paylaşabilirsiniz. Knol’ü Türkçeleştirmeye yardımcı olmak isterseniz de, buraya tıklayıp Google’a ve Türk kullanıcılara toplum hizmetinde bulunabilirsiniz.

:: Google Knol servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Knol
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Knol Ne Alemde? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Knol Ne Alemde? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Knol Ne Alemde? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "