Okunma

Google Londra 2012 kapanış seremonisi logosu


12 Ağustos 2012 Pazar 02:49
Google Londra 2012 kapanış seremonisi logosu

Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan olimpiyatlar bu yıl 27 Temmuz / 12 Ağustos tarihleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra yapılıyor. Bu özel spor etkinliği için hergün yeni bir ana sayfa logosu ya da bilinen ismiyle Doodle ve oyun tasarlayan Google kapanışı da unutmadı.

Olimpiyatların kapanışının şerefine çok özel bir logo hazırlayan firmanın yeni çalışmasında farklı spor dallarından sporcularun veda edişi konu edilmiş. El sallayan sporcuların bazıları da Google kelimesinin harflerini taşıyor.

Daha önce sadece özel gün ve tarihlerde özel logo çalışması yapan Google, olimpiyatlara özel bir önem vererek hergün farklı çalışma hazırladı. 

:: Yeni çalışmayı beğendiniz mi?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Londra 2012 kapanış seremonisi logosu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Londra 2012 kapanış seremonisi logosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Londra 2012 kapanış seremonisi logosu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "