Okunma

Google, Mobil Mağazalara Yüklendi


20 Temmuz 2009 Pazartesi 19:16
Google, Mobil Mağazalara Yüklendi

Apple’ın geçtiğimiz günlerde 1,5 milyar uygulama indirme barajını aşmasına rağmen, Google mobil dünyanın geleceğinde sadece tarayıcıları görüyor. App Store ve benzeri online mobil mağazaların, cep telefonlarının geleceğini taşımadığını belirten Google Mühendislik Başkan Vekili Vic Gundotra, gelecekte tüm uygulamaları bulmanın ve kullanmanın yegane yolunun mobil tarayıcılar olacağını öne sürdü.

Hangi Birine Yetişecek?

Uygulama geliştiricileri için en önemli sıkıntının, aynı uygulamanın desteklemesi gereken çok fazla platform olduğunu belirten Gundotra, çok daha güçlü mobil tarayıcılara az kaldığını belirtirken, birçok uygulamanın da özellikle ekonomik nedenlerle gelecekte bu tarayıcılar aracılığıyla kullanılacağının altını çizdi.

:: Mobil internetin geleceğini nasıl görüyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google, Mobil Mağazalara Yüklendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google, Mobil Mağazalara Yüklendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google, Mobil Mağazalara Yüklendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "