Okunma

Google, Motorola’dan Eleman Çıkaracak


05 Ekim 2012 Cuma 07:49
Google, Motorola’dan Eleman Çıkaracak

Google, Motorola Mobility’i satın aldıktan sonra devreye soktuğu acil durum planını sürdürüyor. Önce işten çıkarmalarla başlayan bu planın uygulaması, firmanın diğer giderlerini de ortadan kaldıracak şekilde devam ediyordu.

Son gelen haberler ise Google’ın işten çıkarmalara devam edeceği yönünde. Yani şu andan itibaren Motorola Mobility firmasında çalışan herkes ince buzun üzerinde yürüyor diyebiliriz.

Aslına bakarsanız Google‘ın bu konuda aceleci davranması da gerekiyor zira haber artık internette dolaşmaya başladı ve çalışan tüm elemanlarının haberi olduğuna eminiz.

Doğal olarak bu da çalışanların performansına olumsuz etki edeceğinden, kimlerin işten çıkarılacağının bir an evvel belirlenmesi gerekiyor.

Firmanın işleyişinde büyük değişiklikler yapmayı planlayan Google, işten çıkarmaların yanında belli miktarlarda para da harcayarak Motorola‘nın bazı tesislerini kapatacak, kar getirmeyen bölgelerden desteğini çekecek.

:: Google’ın Motorola Mobility’de yaptığı işten çıkarmalar hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Google, Motorola’dan Eleman Çıkaracak”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  kendi kendini bitiren firma…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  pek çalışmıyorlardı zaten kaç yıldır atrixe bi ics gelmedi gitti

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ah atrix ah

 4. SDN Okuru dedi ki:

  su atrıxe ics ver ne yaparsan yap moto

 5. SDN Okuru dedi ki:

  gül gibi atrix’ine ics vermeyen google’in kendisi 🙂 Motorola google’a ait

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Sony Atrix’in donanım yarısı telefonlarına ICS verdi Motorola vermedi bu zihniyetle zaten batmaması mucize olur.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  gül gibi atrix’ime ics vermeyenleri bir bir temizlesin

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Motorolayi patent icin aldi ve bitiriyor

" Google, Motorola’dan Eleman Çıkaracak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google, Motorola’dan Eleman Çıkaracak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google, Motorola’dan Eleman Çıkaracak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "