Okunma

Google Öğretmenler Gününü Unutmadı


24 Kasım 2011 Perşembe 08:13
Google Öğretmenler Gününü Unutmadı

Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutladığımız bu özel günü Google da unutmayarak Doodle logosuyla destek verdi. Google; kara tahta, öğretmen masası, kitaplar ve çiçekten oluşan kutlama logosuyla tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı.

Öğretmenler Günü, her yıl Atatürk‘ün Milli Mektepler Başoğretmenliğini kabul ettiği gün olan 24 Kasım’da kutlanıyor. Öğretmenler Gününün her yıl kutlanmasına ise Atatürk’ün 100. doğum yıl dönümünde, yani 1981‘de karar verilmiş.

Biz de tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutluyoruz.

:: Google’ın öğretmenler için hazırladığı logoyu nasıl buldunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Google Öğretmenler Gününü Unutmadı”

  1. aliitemel dedi ki:

    Bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

  2. Evan dedi ki:

    ***** giriş sayfası tasarımı daha başarılı. Bence esas haber niteliği taşıyan şeyi ***** giriş sayfası.

  3. finix dedi ki:

    O kadar önemsiz günü unutmadın da benim doğum günümü mü unuttun?

" Google Öğretmenler Gününü Unutmadı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Öğretmenler Gününü Unutmadı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Öğretmenler Gününü Unutmadı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "