Okunma

Google Pixel 2 sorunları bitmiyor!


10 Kasım 2017 Cuma 10:30
Google Pixel 2 sorunları bitmiyor!

Google Pixel 2 akıllı telefon için geçtiğimiz günlerde sorunları ortadan kaldıran bir güncelleme sunmuş olsa da görünen o ki cihazın sorunları bitmiyor. Şimdi de akıllı telefonların mikrofonlarında yaşanan problem kullanıcıların canını sıkmış durumda.

Şimdi de Google Pixel 2 mikrofon sorunu!

Google amiral gemisi sahipleri, telefon görüşmeleri sırasında mikrofonun kesildiği konusunda şikayette bulunuyor. Öte yandan mikrofon, Google Asistan üzerinden talepte bulunurken veya video çekerken çalışabiliyor.

Google Pixel 2

Google Ürün Forumu’na gönderilen şikayetler sonrası şirketin mikrofon sorununun dahili yazılım hatası sebebiyle olduğunu açıkladığı ve sorunlu ürünleri değiştirmeyi kabul ettiği ifade ediliyor.

Sorunu düzeltmek ve mikrofonunuzu geri getirmek için ilginç bir çözüm de bulunuyor. Aynı NES veya Game Boy kartuşlarında ya eski tüplü televizyonlarda olduğu gibi mikrofona vurmanın sorunu düzeltebildiğini söyleyenler mevcut. Kısacası, teknoloji ilerlese de geleneksel yöntemler değişmiyor diyebiliriz…

:: Google amiral gemisinde birçok problem çıkması konusunda siz ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Pixel 2 sorunları bitmiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Pixel 2 sorunları bitmiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Pixel 2 sorunları bitmiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "