Google Pixel 3’ün fiyatında indirime gidilebilir


13 Ekim 2019 Pazar 23:18
Google Pixel 3’ün fiyatında indirime gidilebilir

2017 yılının ekim ayında kullanıcıların beğenisine sunulan Pixel 2, ilk 6 ayında başarılı bir satış performansı gösterdi. Kullanıcılar daha sonraki aylarda davranışlarını değiştirdi ve bu bağlamda daha uygun fiyatlı bir Pixel modeli istedi.

Google Pixel 3 fiyat konusunda düşüş yaşabilir 

Geçen yıl Pixel 3’ün gelişi ile Pixel 2’nin fiyatını geçtiğimiz nisan ayına kadar düşürmeyen Google, bu sefer stratejisini değiştirdi. Zira arama motoru devi 15 Ekim 2019’da tanıtılacak olan Pixel 4’ten önce bu salı günü Pixel 3 adına bir fiyat indirimine gidebilir.

Araştırmaları ile bilinen Ishan Agarwal, Twitter hesabı üzerinden bir fiyat tablosu paylaştı. Fiyat tablosunda Pixel 3a, Pixel 4 ve 4 XL bulunuyor ancak Pixel 3 yer almıyor.

Google Pixel 3 fiyat

Bu sebepten ötürü Google’ın Pixel 3 için bir indirime gideceği varsayılıyor. Eski amiral gemileri üzerinde durmayı pek tercih etmeyen Google, bir manevra değişikliği yaparak Pixel 3 üzerinde durmaya devam ediyor.

Mayıs ayının başında Pixel 3a cihazını tanıtan arama motoru şirketi, kötü giden satışlardan ötürü Pixel 3’ün fiyatında 300 dolarlık bir kalıcı indirim yapmıştı.

Google Pixel 3

Pixel 3a modelinden sadece 100 dolar daha pahalı olan Pixel 3, büyük ihtimal ile, artık uygun fiyatlı telefonlar arasındaki yerini alacak. Buna ek olarak Pixel 3a XL modeli de kullanıcılar için bir diğer seçenek olacak. Amiral gemisi arayanlar ise Pixel 4 ve Pixel 4 XL cihazlarına yönelecek.
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Pixel 3’ün fiyatında indirime gidilebilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Pixel 3’ün fiyatında indirime gidilebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Pixel 3’ün fiyatında indirime gidilebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  2. 2 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  3. 3 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  4. 4 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  5. 5 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  6. 6 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  7. 7 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  8. 8 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  9. 9 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  10. 10 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!