Okunma

Google Pixel 4 ile gelebilecek beş yenilik!


04 Şubat 2019 Pazartesi 18:15

RAM savaşları devam ediyor: Daha fazla RAM!

Pixel 3 modelleri, piyasaya ilk sürüldükleri zamanlarda birkaç problemle karşı karşıya kalmışlardı. Hatırlarsanız bunların en önemlisi arka plan uygulama yönetimi ile alakalı olanı. Arka planda çalışan uygulamalar sık sık kapanıyor, Spotify’da müzik çalarken kamerayı açmak gibi bir hataya düşerseniz müzik tamamen duruyordu. Bütün bunların nedeni tahmin ettiğiniz üzere kötü RAM yönetimi.

Google bu sorunları bir yazılım güncellemesi ile çözmeyi başardı. Ancak 4 GB RAM, günümüz cihazları için artık asgari bir miktar olmaya başladı. Bu nedenle Google Pixel 4 modelinde daha yüksek miktarda RAM görmemiz gayet mümkün. Bunu yalnız bugünün çoklu görevlerinde kullanmak için değil, cihazı gelecekte de rahat kullanabilmek için bir adım olarak görebilirsiniz.

Google Pixel 4

5G desteği!

Apple ve Samsung önümüzdeki süreçlerde çıkaracağı modellerin pek çoğunda 5G bağlantı desteğine yer vermeyecek. 5G bağlantısı bildiğiniz üzere halen çok kısıtlı yerlerde kullanılabilir durumda. Bununla birlikte Google’ın nasıl bir politika izleyeceğine dair şimdilik bir fikrimiz bulunmuyor. Ancak yine de Google’ın Pixel 4 modeliyle birlikte 5G bağlantı desteğini sunması, çok da şaşırtıcı olmaz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Google Pixel 4 ile gelebilecek beş yenilik!”

 1. Anonim dedi ki:

  sizin şu yazınızı sabah editörleri almış bir kaç kelime vs değiştirerek kullanmış:))

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Kaç senedir legal olmayan yollarla temin ettiğim nexus ve pixel cihazları harika saf andtoif deneyimi sunuyor stabil anında müdahale ediliyor harika sadece pixel 2 xl ımın usb portlu kulaklığımı kullanamaz hale getirmesi den ötürü huawei mate 20 pro ya geçtim ama iyi yada kötü farkları çok iyi anlaşılır durumda.

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Google neden telefon satarken çok uzun uğraş çıkarıyor, fiyatı belli global pazarlama yap isteyen alsın. İPhone Samsung huawei ne kadar iyi cihaz yapsalar da pixel xl 3 gibi hicbir cihaz yok.

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Şu ürünler türkiyeye gelsin artık anca haberlerini okuyoruz güya media markt getirecekmis ama bakalım ne zaman gırecekler türkiye pazarına

 5. Anonim dedi ki:

  Peki Türkiyede hiç satıldı mı? Satılacak mı? Önce bunları bir irdeleyim de sonra telefonun özelliklerine bakarız..

 6. Anonim dedi ki:

  5G bir zahmet gelsin yanii

 7. Leand dedi ki:

  Bence bunlar Pixel 3’de gelebilir

" Google Pixel 4 ile gelebilecek beş yenilik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Pixel 4 ile gelebilecek beş yenilik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Pixel 4 ile gelebilecek beş yenilik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "