Okunma

Google Pixel’ın bağlantı sorunları çözüldü!


24 Mart 2017 Cuma 12:00
Google Pixel’ın bağlantı sorunları çözüldü!

Dünya çapında bazı Google Pixel ve Google Pixel XL kullanıcılarının yaşadığı Bluetooth bağlantı problemleri çözülmüşe benziyor. Hatırlarsanız cihaz bir anda Bluetooth bağlantısını keserek tüm aksesuarlarla olan bağlantıları da yok ediyordu.

Sorun nasıl çözüldü?

Problem ilk olarak Google’ın Şubat ayında yayımladığı güvenlik güncellemesi ile birlikte ortaya çıkmıştı. Fakat durumun farkında olan Google, Mart ayındaki güncellemesinde de bu problemi çözememişti.

En sonunda bugün bir Google çalışanının yaptığı açıklamaya göre, Pixel ve Pixel XL kullanıcıları için sunucu tarafında yapılacak bir güncelleme ile problemin tam anlamıyla ortadan kaldırılacağı açıklandı.

Eğer benzer bir problem yaşıyorsanız, Google Play Servisleri uygulamasını güncellemeniz yeterli. Güncellemenin ardından Bluetooth bağlantınızı sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

:: Google Pixel’da benzer bir problem yaşadınız mı?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google Pixel’ın bağlantı sorunları çözüldü!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    laptop görüntüsü var ne farkeder 30sn kopyala yapıştır bi nexus al sana haber sdn çok bozdu çok

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Telefondan bahsedilen haberin resminde neden laptop görüntüsü var acaba

" Google Pixel’ın bağlantı sorunları çözüldü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Pixel’ın bağlantı sorunları çözüldü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Pixel’ın bağlantı sorunları çözüldü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "