Yeni Pixel Buds, AirPods’lardan daha ucuz olabilir


02 Nisan 2021 Cuma 13:43
ABONE OL
Yeni Pixel Buds, AirPods’lardan daha ucuz olabilir

Google’ın piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni kablosuz kulaklıklarının Apple AirPods‘lardan daha ucuz olabileceği iddia edildi. Google Pixel Buds A adı verilecek kulaklıklar, Made by Google lansmanında değil, 2021’in ortasında kullanıcılarla buluşacak.

Google Pixel Buds A önceki kulaklıklardan daha ucuz bir fiyata sahip olacak

Geçen yıl Google, ilk kablosuz kulaklığı Pixel Buds’ın ikine nesil versiyonunu tanıtmıştı. İlk olarak 2017’de piyasaya çıkan kulaklık, Apple AirPods tarafından popüler hale getirilen kablosuz kulaklık trendine katılarak Bluetooth aracılığıyla telefona bağlanan iki kulaklık sunuyordu. Bununla birlikte firmanın 3a ve 4a ile Pixel telefonlarının daha bütçe dostu versiyonlarını sunması, yeni kulaklıkların öncekilerden daha düşük bir fiyatla satışa sunulması ihtimalini artırıyor.

Google Pixel Buds A, AirPods'lardan daha ucuz olabilir

Önceki kulaklıklar, Apple AirPods’lardan ve piyasadaki diğer muadillerinden daha pahalıydı (179 Amerikan Doları). Bunun yanında yeni kulaklıklarla ilgiliyse pek fazla bilgiye sahip değiliz. Ancak 9to5Google’ın ulaştığı bilgilere göre Google Pixel Buds A, beyaz ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunulacak. Beyaz model önceki modelde görülen siyah kulak uçlarına sahipken, iç kasa kısımları tamamen beyaz bir tasarıma sahip olacak.

Pixel Buds A‘nın yeşil çeşidiyse, önceki versiyonlarda görülen ‘Quite Mint’ renk düzeninden daha koyu bir orman yeşiline sahip olacak. Henüz onaylanmasa da söylentilere göre renkler, Google Pixel 5a’ya karşılık gelecek. Ayrıca yeni kulaklık, müzik çalmayı ayarlamanın yanında Google Asistan’a erişmek için dokunmatik kontrollerle birlikte sunulacak. Önceki kulaklıkların ses konusunda sınıfta kaldığı da düşünüldüğünde, yeni Pixel Buds’ın kalitede yükseltmeye gitmesi bekleniyor.
yazarErman Ciğerim

1995 yılında doğdu. Gazetecilik bölümü mezunu. Çok sevdiği teknoloji editörlüğü kariyerini ShiftDelete.Net'te devam ettiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Yeni Pixel Buds, AirPods’lardan daha ucuz olabilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Pixel Buds, AirPods’lardan daha ucuz olabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Pixel Buds, AirPods’lardan daha ucuz olabilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  2. 2 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  3. 3 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  4. 4 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  5. 5 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  6. 6 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  7. 7 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  8. 8 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
  9. 9 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
  10. 10 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!