Google Play, filmleri ücretsiz mi yapacak?


26 Mart 2020 Perşembe 09:30
Google Play, filmleri ücretsiz mi yapacak?

Google Play Filmler ve TV uygulaması, bir kütüphane üzerinden film ve dizi kiralamaya olanak tanıyan ve Android ve iOS üzerinde kullanılabilen bir uygulama. Corona virüsü (covid-19) salgınının artmasıyla da bu tür platformlara ilgi oldukça arttı.

Google Play Filmler ve TV Uygulaması

Google Play Filmler ve TV, ücretsiz olabilir

XDA sitesinin, uygulamanın Android 4.18.37 versiyonu üzerindeki gizli bir koddan ulaştığı bilgiye göre, Google’ın film ve dizi izlemeyi sevenleri mutlu edecek bir planı var. Koddaki bilgiye göre, Filmler ve TV uygulamasına, reklamlar tarafından desteklenen bu nedenle film ve dizileri kullanıcılara ücretsiz sunan ayrı bir içerik bölümü eklenebilir.

Uygulama Üzerinden Film İzlemek

XDA’nın kodla ilgili paylaştıklarına göre, koddaki bazı notlarda “Yüzlerce film ve az sayıda reklam!”, “Reklamlarla beraber ücretsiz izleyin!”, “Reklamlarla ücretsiz!” Şeklinde notlar görülmüş.

Dünyanın son zamanlarda gününün çoğunu ekran başında geçirdiği göz önünde bulundurulursa, şirketlerin bu tarz projelerle müşterilerinin karşısına çıkması için çok doğru bir zaman olduğu söylenebilir. Google, reklama dayalı bir şirket olduğu için, kazan-kazan durumunun ortaya çıkacağı görülüyor.

Yine de XDA’nın kod üzerinde gördüğü bilgiye dayanarak açıkladığı yeni özelliğin, gelecekte kesin olarak karşımıza çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Google Play, filmleri ücretsiz mi yapacak?”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bence yeni şablon daha iyi

 2. Anonim dedi ki:

  reklam olsun ne olacak google da para kazanacak tabii ki

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bence süper olur

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Merhaba
  Eski Storie paylaşım şablonu şimdikinden daha iyiydi 🤔

 5. Anonim dedi ki:

  Fena da olmaz hani.

" Google Play, filmleri ücretsiz mi yapacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Play, filmleri ücretsiz mi yapacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Play, filmleri ücretsiz mi yapacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "