Okunma

Google Play Music Yenilendi!


22 Ekim 2014 Çarşamba 10:00
Google Play Music Yenilendi!

Kısa süre önce gelen sızıntılar Google Play Music’in yeni Material Design ile birlikteliğinin nasıl göründüğünü bizlerle paylaşmıştı. Google’ın mobil işletim sisteminin en son sürümü Android Lollipop ile tam anlamıyla tanışacağımız Material Design tasarım anlayışı böylece Google Play Music üzerinden deneme sürüşü gerçekleştirecek. Müzik hizmetine gelen yeni bir güncellemenin parçası olan Material Design’a bir de Songza’nın “Listen Now” özelliği eşlik ediyor!

Google’ın bir süre önce kendi kanatları altına aldığı Songza’nın beğeni toplayan Listen Now desteği “zamana ve yaptığın işe göre çalan” müzik listesi olarak özetlenebilir. Bir başka deyişle kullanıcının en çok beğendiği albüm listeleri, belirlenmiş olan zamanlarda, yapmakta olduğunuz aktiviteye uygun olarak çalıyor. Böylece dinleyici çok daha özel bir müzik deneyimi yaşamış oluyor.

14-10/21/google-play-music-update.png

Google yaptığı açıklamada Songza Listen Now’ın şimdilik sadece ücret ödeyen üyelere özel olduğunu belirtti. Yeni güncelleme ile birlikte aynı zamanda önerilenler ve listeler, mevcut aktiviteler (en son dinlenenler) arasından ayıklanıyor, dinlemiş olduğunuz parçalar şayet modunuza uygun değilse o anki listeden otomatikman çıkıyor.

Material Design’lı yeni Google Play Music şimdiden Google Play Store üzerinden erişilebilir durumda.

:: Android 5.0 Lollipop Resmileşti!

:: Android 5.0 Lollipop Alacak Cihazlar!

:: Google Play Music hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Google Play Music Yenilendi!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  az önce güncelledim ama Türkiye olarak gördüğümüz gram değişiklik yok tasarımda normal l gibi değil kırpılmış versiyon

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Benim sony-xperia-z1 de yok bu müzik ve olmadığı için de güncelleme yapamıyorum… Bilgisi olan?

 3. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaş galaxy nexus kullanıyom güncelleme butonu yok

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Guncelleme helmedi

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Android L olmamış. Windows tan tasarımı çal bir ad koy kitle millete. Özgün olun biraz. Eskiden Apple ‘dan çalıyorlardı şimdi MS den çalıyorlar.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Sadece Google Play Music değil şuanda tüm google ürünleri yavaş yavaş değişiyor. Hali hazırda Google Messenger, Google Play, Play Oyunlar, Google Gazetelik yeni tasarıma geçti.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Güncelleme görünmüyor?

 8. SDN Okuru dedi ki:

  apk verseydiniz yükleseydik

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Yenilense nolacak sanki tr’ye hizmetlerini yıllardır açmıyorlar.

" Google Play Music Yenilendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Play Music Yenilendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Play Music Yenilendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "