Okunma

Google Play üyelik paketleri mi geliyor? Play Pass


29 Ekim 2018 Pazartesi 12:30
Google Play üyelik paketleri mi geliyor? Play Pass

Son dönemlerde oldukça popülerleşen aylık üyelik sistemleri, bu sefer Google Play için geliyor gibi gözükmekte. Peki muhtemel ismi Play Pass olması beklenen  sistem, nasıl çalışacak?

Google Play üyelik paketleri gelecek mi?

Aylık belli bir ücret ödeyerek, seçilmiş uygulamalara ücretinizi ödemeniz dahilinde erişmeye devam edebileceğiniz bir sisteme dayalı olarak çalışan üyelik paketleri Xbox Game Pass, PSN+, Origin gibi servislerden sonra Google Play’e de geliyor. Uygulamaların tek tek satın alınmasından daha fazla ilgi çeken sistem, Google’ın da ilgisini çekmişe benziyor.

Bir kullanıcı tarafından fark edilen durum, Google Anketler üzerinde ortaya çıkmış. Karşılaştığı bir soruda Play Pass hakkında ipucu olduğunu ve bu sistem hakkında ne düşündüğünün sorulduğunu kullanıcı tarafından belirtildi.

google play play pass

Aslında Google Play üzerinde, üyelik sistemi uzun süredir mevcut fakat uygulamalara tek tek abone olabilmekteydiniz. Yeni gelecek olan sistemde ise, toplu paketlere bir seferde üye olup seçili uygulamalara tek bir üyelik bedeliyle sahip olabilirsiniz.

Yapılan bazı araştırmalarda, Google’ın uygulama mağazasında ücretli uygulamalardan kazandığı gelir, App Store’a göre çok daha az. Bu yüzden Google, böyle bir çözüm yoluna gidecek gibi gözükmekte.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Google Play üyelik paketleri mi geliyor? Play Pass”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bir gün herkes huaviy telefon alacek

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  İYİDİR

 3. ercument1 dedi ki:

  Elin anket sorusuna bak. Bizde ancak Migrosu en son ne zaman ziyaret ettin diye soruyor.

 4. Deadspace dedi ki:

  Steam yapsa yalarum

" Google Play üyelik paketleri mi geliyor? Play Pass konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Play üyelik paketleri mi geliyor? Play Pass ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Play üyelik paketleri mi geliyor? Play Pass ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "