Okunma

Google Podcasts uygulaması Web’e geliyor


12 Mayıs 2019 Pazar 17:00
Google Podcasts uygulaması Web’e geliyor

Google, geçtiğimiz hafta büyük bir etkinliğe imza attığı Google I/O’dan sonra da girişimlerine devam ediyor. Podcast alanında da büyümeyi hedefleyen teknoloji devi, Google Podcasts Web versiyonunu önümüzdeki hafta yayınlamaya hazırlanıyor.

Google Podcasts

Google Podcasts Web neler sunuyor?

Google’ın en yeni uygulaması olan Podcasts, ilk yayınlandığında kullanıcılardan oldukça karmaşık geri dönüşler aldı. Bunun iki temel nedeni olduğu söylenebilir. İlki podcast alanında hali hazırda iyi uygulamaların olması. Diğeri ise Google’ın bu alana yeni girecek olmasından dolayı yetersiz kaynağının bulunması.

Bu yorumlar ve başarısızlıklara rağmen Podcasts uygulaması gelişmeye devam ediyor. Uygulama önümüzdeki hafta tarayıcılarda da kullanılabilir hale gelecek.

Google Podcasts Kurucusu Zack Reneau-Wedeen’ın paylaştığı tweette yeni web arayüzünün görüntüsünü paylaştı.

Bu Tweet üzerine bir kullanıcı, mobil uygulama üzerinden alınan https://www.google.com/podcasts şeklindeki tüm bağlantıları podcasts.google.com şeklinde değiştirip tarayıcıya girdiğinde web versiyonuna ulaştığını ve Podcast’leri bilgisayarından dinleyebildiğini açıklayan bir yazı paylaştı.

Google Podcasts uygulamasının Google ekosisteminde ve podcast alanında nasıl bir yer edineceğini bekleyip göreceğiz.
yazarYiğit Can Polat

1999 yılından bu zamana kadar en büyük tutkum olan teknolojiyi, ilk masaüstü bilgisayarımı kutusundan çıkarırken yaşadığım ilk günkü heyecanımla beraber ShiftDelete.Net ailesi içinde sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Podcasts uygulaması Web’e geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Podcasts uygulaması Web’e geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Podcasts uygulaması Web’e geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "