Okunma

Google Türk Gençleri Eğitecek


07 Mart 2011 Pazartesi 12:57
Google Türk Gençleri Eğitecek

Google Türkiye, üniversite öğrencilerini dijital pazarlama ile tanıştırmak amacıyla Google Genç Ajanslar Akademisi adlı bir proje hayata geçirdiğini duyurdu. Proje, gençlerin  gelişten internetti daha iyi kavramalarını ve ülkemizde hızla büyüyen internet reklamcılığı konusunda uzmanlar yetiştirmeyi hedefliyor.

Önümüzdeki aylarda başlanacak olan programda Google eğitmenlerince verilecek olan ücretsiz Google AdWords Eğitimi, Google Genç Ajanslar Yarışması ve Google Genç Ajanslar Eğitim kampı olmak üzere 3 bölüm bulunacak. 

Eğitim sırasında dijital pazarlama konusunda bilgi edinecek ve farklı türlerdeki işletmelerin internette nasıl başarılı bir şekilde pazarlanabileceğini öğrenecek olan öğrenciler, Google Genç Ajanslar Yarışması kapsamında en fazla 5 adet yerel KOBİ seçerek onları internet reklamcılığı ile tanıştıracak.

Ufak Şirketlere de Eğitim Verilecek

İnternet devi bu sayede ülkemizdeki KOBİ‘lerin de internet reklamcılığına olan ilgisini artırmayı hedefliyor. Peki hangi Üniversiteler firmanın bu projesine dahil oldu?

Google’ın açıklamasına göre, ilk etapta Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi ve Konya Selçuk Üniversitesi öğrencilerinin katılımına açık olan Google Genç Ajanslar Akademisi, 2012’de kapsamını genişletecek.

Projeye katılmak için bu adrese tıklayabilirsiniz.

:: Bu projeye katılıp eğitim alacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Türk Gençleri Eğitecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Google kaz gelecek yerden tavuğu esirgemez.

" Google Türk Gençleri Eğitecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Türk Gençleri Eğitecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Türk Gençleri Eğitecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "