Okunma

Google, Skype’ı Alır mı?


03 Mayıs 2008 Perşembe 21:00
Google, Skype’ı Alır mı?
Skype ve e-Bay‘in arası pek iyi değilken akıllardan geçen soru işaretlerine Google’dan bir yanıt gelir mi, emin değiliz; ama diğer şirketin ismini söyleyince, Google’ın tam olarak ne üzerinde çalıştığını daha iyi anlayabiliyoruz. Google’ın, söylentilere göre, diğer hedefi ise Expedia.com isimli gezi sitesi. Gezi sitesi deyip geçmeyin, bu şirket Amerika’nın en büyüğü durumunda ve her türlü tatil ve gezi organizasyonlarını yapmanıza olanak veriyor.

Google’da Eksik Ne Kaldı?

Harita sistemi tamam, arama tarama işi tamam, kullanıcıların eklediği yer imleri desteğiyle sosyal iletişim tamam. Şimdi bir de gezi işine girerse, alt yapı hazır görünüyor. Bilmediğiniz yerlere giderken bir harita, diğer gezginlerin deneyimleri ve yönbulma sistemi haricinde başka neye ihtiyacınız var ki? Hah, bir de her gittiğiniz yerden ucuza telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz. Evet, Google’da eksik kalmadı gibi.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

4 yorum - “Google, Skype’ı Alır mı?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  bence de şu google gibi war mı yaa.. hem sade hem de hızlı en iyisi google server ları da maşallah taş gibi hiç birşey olmuyor bu google mantığını gerçekten tebrik ediyorum her zaman her yerde en büyük GOOGLE.. yahoo yu alıp kapat sa da çok ii olacak.. :)…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  yaşasın google mantığı, varolsun gooogle dünyası……

 3. SDN Okuru dedi ki:

  aynen yavaş yavaş örümcek ağı gibi tüm sanal ve gerçek hayatımızı kuaşatıyor korkmaya başladım.adamlar bir arama motoruyla yola çıkmıştı….

 4. SDN Okuru dedi ki:

  var aslında eksik müzik işine girsin tam olacak…

Geri bildirim