Okunma

Google Song Maker ile tarayıcınızda müzik yapın!


02 Mart 2018 Cuma 14:45
Google Song Maker ile tarayıcınızda müzik yapın!

Google tarafından yeni sunulan bir araçla internet tarayıcınız üzerinden müzik yapmanız mümkün hale geldi. Google Creative Lab tarafından geliştirilen Google Song Maker ile keyifli anlar sizleri bekliyor.

Google Song Maker ile müzik oluşturma keyfi!

Tüm deneylerin veri havuzunu, müzisyenliğe heveslenenler için müzik yapma araçları sunan Chrome Music Lab oluşturuyor. Song Maker ise kendi müzik parçalarınızı oluşturmak için yeni bir yol olarak karşımıza çıkıyor.

google-song-maker-ile-tarayicinizda-muzik-yapin-sdn-01

Bir parça yapmak için çalışma ekranındaki notalara tıklıyorsunuz. Ardından oluşturduğunuz parçayı bir bağlantı ile paylaşmanız mümkün. Ek olarak, MIDI klavye kullanmak veya mikrofonunuzdan nota söylemek de olanaklar arasında. Klavye tuşlarını da kullanma şansına sahipsiniz. Ok tuşları, giriş tuşu, geri alma tuşlu ve boşluk tuşu kullanabilecekleriniz arasında.

Kullanımı oldukça kolay aracın sayfasına bu adresten hemen erişebilir ve parçanızı yapmaya başlayabilirsiniz.

:: Google’ın bu yeni aracı hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Google Song Maker ile tarayıcınızda müzik yapın!”

  1. Kerim dedi ki:

    Guzelmis.

" Google Song Maker ile tarayıcınızda müzik yapın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Song Maker ile tarayıcınızda müzik yapın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Song Maker ile tarayıcınızda müzik yapın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "