Okunma

Google telefonlarına önemli güncelleme!


20 Temmuz 2017 Perşembe 08:30
Google telefonlarına önemli güncelleme!

Google’ın Pixel, Nexus ve Android One cihazları için Google Phone uygulaması, spam uyarıları ve yakınlardaki yerleri aramak da dahil olmak üzere çok sayıda akıllı özelliklere sahip. Sürüm 10.1 ile kullanıma sunulan son yararlı özellik ise acil durum çağrısı yaparken bulunduğunuz yeri görüntüleyebilmesi oldu.

Arama ekranı daha işlevsel oluyor!

Acil durum konumu göstergesi özelliği, acil çağrı gerçekleşirken arama ekranına bir konum kartı ekler. Acil durum müdahalecilerinin daha kesin bir yere ihtiyaç duymaları durumunda mevcut adresiniz ve küçük bir haritanın yanı sıra tam koordinatlarınızı da bulabiliyor.

17-07/19/google-phone-10-1-emergency.png

Böyle bir özellik, yabancı bir yerde olduğunuzda veya müdahale eden kişilere vermek için daha kesin bir adrese ihtiyaç duyduğunuz acil bir durumda çok yararlı olacaktır.

Google Phone uygulamasının 10.1 versiyonu, Marshmallow ve üzeri sürümleri çalıştıran uyumlu Google cihazları için Play Store‘da yayında.

:: Google’ın yeni uygulama güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google telefonlarına önemli güncelleme!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bilmediğin bir yerdesin ve başına birşey ***** yi arıyorsun kadın sana neredesiniz ambulans nereye gelsin diyor ? sen ne cevap vereceksin.. işte orada çıkan yer bildirimi bu işe yarıyor, bir arkadaş sormuş ona istinaden yazdım

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Anlayan beri gelsin!!!

" Google telefonlarına önemli güncelleme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google telefonlarına önemli güncelleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google telefonlarına önemli güncelleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "