Okunma

Google’dan Firefox’a Özel


31 Ocak 2009 Cumartesi 06:00
Google’dan Firefox’a Özel

Mozilla‘nın popüler web tarayıcısını Google Chrome‘a benzetmek için artık üçüncü parti eklentilerle uğraşmanıza gerek yok. Google, Firefox‘a özel bir Google Toolbar‘ı birinci elden yayınladı.

Google’ın Albenisi Firefox’ta

Chrome‘da yer alan giriş sayfasının özelliklerini yeni sekmelere taşıyan Google Toolbar, sıklıkla ziyaret edilen sayfaları son kapatılan sekmeleri ve yeni yer imlerini her yeni açtığınız sekmede görüntülüyor.

Alışık olduğumuz üzere Beta etiketi taşıyan Google Toolbar 5, aynı zamanda Google Gadget’larını da tuş olarak ekleme ve ayarları online kaydedip istediğiniz bilgisayardan erişme imkanı sunuyor.

:: Google Toolbar 5 Beta Türkçe sürümünü ücretsiz indirin.

:: Google Toolbar’ı beğendiniz mi?

Bilgi İçin : Google Toolbar
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’dan Firefox’a Özel konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan Firefox’a Özel ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan Firefox’a Özel ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "