Okunma

Google+, Toplamda 500 Milyona Ulaştı!


07 Aralık 2012 Cuma 08:47
Google+, Toplamda 500 Milyona Ulaştı!

Google‘ın Facebook başta olmak üzere diğer sosyal ağlara rakip olarak çıkarttığı Google+, yaklaşık 1 seneyi geride bıraktıktan sonra 500 Milyon kullanıcıya ulaşmış durumda.

Google‘ın açıkladığı verilere göre Google+‘ta 235 milyon aktif kullanıcı var. Aktif kullanıcıdan kasıt Google‘a göre ne diye soracak olursanız ise internet sitelerini ve ilanları +1’leyen, Gmail üzerinden görüntülü görüşme yapan kullanıcılar aktif kullanıcı olarak sayılıyorlar. Google‘a göre yeni platformu tamamiyle tecrube eden, bir diğer değişle hatim eden 135 milyon kullanıcı bulunuyor.

Google‘ın kendi hizmetleriyle daha iç içe hale getirdiği Google+, yükselişini sürdürecek gibi gözüküyor.

:: Google+ kullanıyor musunuz?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 yorum - “Google+, Toplamda 500 Milyona Ulaştı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  sen play store a ,youtube, gmail e üye olanları Google üye yap sonra 500 m diye hava at 😀 benim 2 gmail 1youtube hesabım var ancak böyle böyle büyür g

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Google ‘a her ay mutlaka giriş yapan ve kullanan kişi sayısı 135 milyon yazılıyor. Bu ‘ gibi bir rakam yapar ki sadece (lafta) zorlanan Android ve Gmail kullanıcıları degil ***** giriş yapanlar.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  İsteyen istediğini kullanır, ben face ve Google ikisinide kullanıyorum. Google bambaşka bir deneyim facebook tan hiçbir eksiği yok hatta fazlası var fakat tek sorun yayılma hızı yavaş.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Android kullanıcılarını otomatik üye yaptı diye bu kadar oldu 😀 Aslında google plus daha iyide gizlilik sorunu var,facebooka alışmısız

 5. SDN Okuru dedi ki:

  şuraya sosyal ağ olayından zerre kadar anlamayan insanlarda yorum yapıyorya daha diyecek söz ***** türkiyeye kıyas gidin amerika avrupa ne kullanmaya başladı zannediyorsunuz tabiki google

 6. SDN Okuru dedi ki:

  benimde üyelik var ama bir gün bile girmedim 🙂

 7. SDN Okuru dedi ki:

  android google playe girmek için mecbur alıyorsun g maili sonra o da google a tanımlıyor 🙂 aktif kullanıcı yuzde 5 ı gecmez bence =)

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Yotuube ve android kullanıcılarını zorla üye yaparsa tabiki 500 milyon olur..Ben girmiyorum bile

 9. SDN Okuru dedi ki:

  ben sitem için günde en az google da 5 paylaşım yapıyorum ama profilime girip ziyaret etmişiliğim yokdur 🙂

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Google kullanıcısı diye bir şey yok. Google, Google , youtube, gmail hepsi aynı profile bağlı.

 11. SDN Okuru dedi ki:

  google ‘nın 500 milyon kullanıcı olma şansı ancak gmailin otomatik tanımladığı google hesapları sayesinde olabilir. Bunun haricinde olma şansı da pek yok bir çoğu sadece açmış bırakmış vaziyetinde…

 12. SDN Okuru dedi ki:

  google akar beyler,facebookun gözü kör olsun 😀

 13. NecronomicoN dedi ki:

  hesabım var ama davetiye zamanında almıştım o günden beri de pek girmiyorum. pasif kullanıcıyım ben pasiff 😀

" Google+, Toplamda 500 Milyona Ulaştı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google+, Toplamda 500 Milyona Ulaştı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google+, Toplamda 500 Milyona Ulaştı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "