Okunma

Google Türkiye Ofisinden Van’a Destek


27 Ekim 2011 Perşembe 06:25
Google Türkiye Ofisinden Van’a Destek

Google Türkiye ofisi, Van depremi ardından başlattığı girişimler neticesinde Türkçe olarak yayına açtığı Kişi Bulucu uygulaması, 2011 Van Deprem Sayfası ve Google Deprem Haritası ile verdiği teknolojik desteği bir adım daha ileri götürdü.

Google Türkiye’nin resmi blog sayfasından yapılan duyuruya göre Google.org kanalı ile de Türk Kızılayı’na tam 500.000 dolar bağış yapılacak.

Google Türkiye ofisi yaptığı açıklamada, yaşanılan bu doğal afet sonrasında bölge halkının en kısa sürede ihtiyaçlarının giderilmesinde süregelen duyarlı yaklaşımın devam etmesini dilediklerini bildirdi.

:: Google Türkiye ofisinin 500.000 dolarlık bağışını nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google Türkiye Ofisinden Van’a Destek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    darısı apple ın başına. kimseye tırnak kadar yardımı dokunmamıştır bunların. pis paragözler.

  2. Darknes$ dedi ki:

    Büyüksün Google

" Google Türkiye Ofisinden Van’a Destek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Türkiye Ofisinden Van’a Destek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Türkiye Ofisinden Van’a Destek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "