Okunma

Google+, Üyelik Konusunda Artık Daha Esnek


24 Ocak 2012 Salı 19:29
Google+, Üyelik Konusunda Artık Daha Esnek

Her ne kadar “Facebook Katili” olarak anılsa da hızlı çıkışını devam ettiremeyen Google+ duruma ilişkin -önlem niteliğinde- adımlarına devam ediyor.

Kısa sürede oldukça yüksek bir ivme yakalayan site giderek yavaşlamaya başladı. Çıkış yolunu ünlü isimleri bünyesine katmakta bulan yetkililer ne kadar başarılı oldu bilinmez ancak bu yöndeki atılımlar aynı şekilde devam ediyor.

Siteye üye olma konusunda biraz katı kural benimseyen Google cephesi, takma isimlerin kullanılmasına izin vermiyordu. Haliyle bu da birçok kişinin siteden soğuma nedeni oldu. Durumun farkına varan yetkililer, 7 ay sonra kural değişikliğine gitme kararı aldı.

Buna göre artık Google+’a takma isimlerle de üye olunabilecek. Üstelik mevcut üyeler de isterlerse profil düzenleme seçenekleriyle bu yenilikten faydalanabilecek.

İlgili özelliğin birçak hafta içerisinde tüm Google Plus kullanıcılarına yansıtılması bekleniyor.

:: Google Plus’a üye misiniz? Siteye hangi sıklıkta giriyorsunuz?
yazarCihan PEHLİVAN

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google+, Üyelik Konusunda Artık Daha Esnek”

  1. cevaps dedi ki:

    iki ay geçmesine rağmen bu özellik hala yayınlanmadı değil mi? yoksa ben mi bulamıyorum?

  2. __kadıköyRAP__ dedi ki:

    ne oldu google yemedi mi?

" Google+, Üyelik Konusunda Artık Daha Esnek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google+, Üyelik Konusunda Artık Daha Esnek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google+, Üyelik Konusunda Artık Daha Esnek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "