Okunma

Google Ve Facebook’tan Sonra Sıra Onda


14 Ocak 2011 Cuma 11:00
Google Ve Facebook’tan Sonra Sıra Onda

Tüketicilere lüks markaların ürünlerini ve ilginç fırsatları sınırlı sayıda sunarak bir anda internetin en çok kâr getiren sitelerinden biri olan Groupon hızlı yükselişine devam ediyor.

Kısa sürede ülkemize de benzer sitelerin açılmasını sağlayan iş modeli yakında şirkleşme sürecini tamamlayacak. Amerikan borsasında kulaktan kulağa dolaşan bir bilgiye göre Groupon şirketi halka açılmak için çalışmalara başladı bile.


Ülkemizde de bu satış yöntemi kısa sürede uygulanmaya başlandı. O siteleri görmek ister misiniz?

20 Milyar Dolar Değer Biçildi

Yatırım uzamanları Groupon‘un bu hamleyle birlikte 15 ile 20 milyar dolar arasında ek gelir elde edeceğini belirtti. Geçtiğimiz aylarda Google 6 milyar dolara satın almak istemiş ancak Groupon yönetimi teklifi kabul etmemişti.

Groupon CEO‘su Andrew Mason iddiaları doğrulamasa da yaptığı açıklamalarla yeni yatırım yöntemleri üzerinde çalıştıklarını doğruladı.

Geçtiğimiz yıl, Facebook ve Twitter ile birlikte en çok kazanan internet şirketlerinden biri olan Groupon bu yatırımla birlikte rakiplerini zorlayacak bir güç kazanacak.

:: Groupon sizce Google ve Facebook’un tahtını sallayabilecek mi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Ve Facebook’tan Sonra Sıra Onda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Ve Facebook’tan Sonra Sıra Onda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Ve Facebook’tan Sonra Sıra Onda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "